2022 Yılı Eyüpsultan İlçe Sınırları İçerisinde Vektör Kontrol Mücadelesi Kapsamında Biyosidal Ürün Uygulaması İşi
Sağlık ve Sosyal HizmetlerEyüpsultan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı Eyüpsultan İlçe Sınırları İçerisinde Vektör Kontrol Mücadelesi Kapsamında Biyosidal Ürün Uygulaması İşi" ihalesini Sis Tarım Halk Sağlığı Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2.374.897,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/672370).
- İhale Kayıt No
- 2021/672370
- Kazanan firma
- Sis Tarım Halk Sağlığı Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.374.898
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 15.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/672370 · Sonuç tarihi: 15.12.2021
İhalenin konusu
21 Kalem 2022 Yılı Eyüpsultan İlçe Sınırları İçerisinde Vektör Kontrol Mücadelesi Kapsamında Biyosidal Ürün Uygulaması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Sağlık ve Sosyal Hizmetler sektöründe ortalamanın (4,2 istekli) %52 altında.
- Kazananın karnesi: Sis Tarım Halk Sağlığı Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺26.869.014.
- İdare hakkında: Eyüpsultan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sis Tarım Halk Sağlığı Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →