2022 Yılı Gençlik Kampları Yemek, Kumanya ve Taşıma Hizmet Alım İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriKırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı Gençlik Kampları Yemek, Kumanya ve Taşıma Hizmet Alım İşi" ihalesini Yiğitcan Burak Tur Turizm Nakliye Hafriyat Eğitim Hizmetleri Temizlik İşleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 750.960 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/434828).
- İhale Kayıt No
- 2022/434828
- Kazanan firma
- Yiğitcan Burak Tur Turizm Nakliye Hafriyat Eğitim Hizmetleri Temizlik İşleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺750.960
- İstekli sayısı
- 4
- İdare
- Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 08.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/434828 · Sonuç tarihi: 08.06.2022
İhalenin konusu
17.06.2022-30.09.2022 Tarihleri Arasında Toplamda 20 Dönem Gençlik Kampı Yemek, Kumanya ve Taşıma Hizmeti Alımı İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (4,6 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Yiğitcan Burak Tur Turizm Nakliye Hafriyat Eğitim Hizmetleri Temizlik İşleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.894.034.
- İdare hakkında: Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.