Kamu İhaleleri

2022 Yılı İlkbahar Marmaracık Gençlik Kampı Organizasyonu Hizmet Alım İşi

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı İlkbahar Marmaracık Gençlik Kampı Organizasyonu Hizmet Alım İşi" ihalesini Saydam İnşaatçılık Emlak Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi 864.707,95 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/340789).

İhale Kayıt No
2022/340789
Kazanan firma
Saydam İnşaatçılık Emlak Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺864.708
İstekli sayısı
4
İl
İstanbul
Sonuç tarihi
05.05.2022

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/340789 · Sonuç tarihi: 05.05.2022

İhalenin konusu

1 adet 2022 Yılı İlkbahar Marmaracık Gençlik Kampı Organizasyonu Hizmet Alım İşi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Saydam İnşaatçılık Emlak Otomotiv ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →