2022 Yılı Muhtelif Gıda Alımı
Gıda ve İçecek2022 Yılı Muhtelif Gıda Alımı ihalesi (İKN 2021/658750) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/658750
- Kısım sayısı
- 2
- İdare
- Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi
- İl
- Tokat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/658750 · Sonuç tarihi: 24.12.2021
İhalenin konusu
12 Kısım Muhtelif Gıda Maddeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Pİ-PA Piliç Gıda Mad Nakliye Paz. Tic ve San Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.893.270.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi adına sonuçlanan 23 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Pİ-PA Piliç Gıda Mad Nakliye Paz. Tic ve San Ltd.Şti. — ₺921.340 (3 istekli)
Pİ-PA Piliç Gıda Mad Nakliye Paz. Tic ve San Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Turova Gıda Tarım Hayvan Nakliye Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺456.496 (2 istekli)
Turova Gıda Tarım Hayvan Nakliye Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2022 Yılı Muhtelif Gıda Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Pİ-PA Piliç Gıda Mad Nakliye Paz. Tic ve San Ltd.Şti., ₺921.340; 2. kısım: Turova Gıda Tarım Hayvan Nakliye Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺456.496.
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- İlçe Akademik Birimler Yemek Hizmeti Alımı — Taşhan Nakliye Hayvancılık Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺579.600 (12.10.2021)
- Tıp Fakültesi ve İlçe Akademik Birimler Yemek Hizmeti Alımı — Taşhan Nakliye Hayvancılık Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺520.000 (20.09.2021)
- Muhtelif Gıda Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺372.700 (07.09.2021)
- Muhtelif Gıda Alımı (Rol Ekmek ve Et Ürünleri) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺320.000 (19.10.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 16 (Onaltı) Kalem Sucuk ve Süt Ürünleri Alımı (Peyder Pey) — Yenigül Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺921.800, Kars (08.07.2026)
- 2025 - 2026 Eğitim ve Öğretim Gıda Alımı (Sebze ve Meyve, Kırmızı Et, Beyaz Et, Ayran Bardak Su ve Yufka Alımı) — Ömerli Bekiroğulları İnşaat Gıda Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺922.000, Mardin (16.09.2025)
- MSB Çamlıca Özel Bakım Merkezi Müdürlüğü 6 Kısım Muhtelif Gıda Alımı — Haktan Toptan Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺919.989, İstanbul (06.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →