2022 Yılı Ulaştırma, Aşı ve Malzeme Nakli için Kullanılan Araçların Bakım ve Onarım Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHalk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "2022 Yılı Ulaştırma, Aşı ve Malzeme Nakli için Kullanılan Araçların Bakım ve Onarım Hizmet Alımı" ihalesini Tur Oto Pazarlama Tic.A.Ş. 38.550 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/517410).
- İhale Kayıt No
- 2022/517410
- Kazanan firma
- Tur Oto Pazarlama Tic.A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺38.550
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 20.07.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/517410 · Sonuç tarihi: 20.07.2022
İhalenin konusu
2022 Yılı Ulaştırma, Aşı ve Malzeme Nakli için Kullanılan Araçların Bakım ve Onarım Hizmet Alımı (4 Kısım) 02 HAZİRAN 2022 – Sayı 4623
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %81 altında.
- Kazananın karnesi: Tur Oto Pazarlama Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.816.170.
- İdare hakkında: Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 68 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tur Oto Pazarlama Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →