2022 Yılı Ulusal Gençlik Kampları Ulaşım, Yemek ve Sigorta
Finans ve Sigorta HizmetleriKonya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı Ulusal Gençlik Kampları Ulaşım, Yemek ve Sigorta" ihalesini Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. 999.091 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/458882).
- İhale Kayıt No
- 2022/458882
- Kazanan firma
- Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺999.091
- İstekli sayısı
- 4
- İdare
- Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 15.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/458882 · Sonuç tarihi: 15.06.2022
İhalenin konusu
18 Haziran - 30 Eylül 2022 Tarihleri Arasında 25 Sefer Ulusal Gençlik Kampları Ulaşım, Yemek ve Sigortalama İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,3 istekli) %21 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺9.892.941.
- İdare hakkında: Konya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Çiçek Turizm İnşaat ve Taşımacılık San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →