2022 Yılı Yaz Dönemi Gençlik Kampları Otobüs Kiralama Hizmet Alım İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleriİstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı Yaz Dönemi Gençlik Kampları Otobüs Kiralama Hizmet Alım İşi" ihalesini Tunatur Taşımacılık Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti. 1.180.480 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/359423).
- İhale Kayıt No
- 2022/359423
- Kazanan firma
- Tunatur Taşımacılık Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.180.480
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 16.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/359423 · Sonuç tarihi: 16.06.2022
İhalenin konusu
1 Adet 2022 Yılı Yaz Dönemi Gençlik Kampları Otobüs Kiralama Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %30 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.180.480 — İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (4.586.586,7 ₺) %74 altında.
- İdare hakkında: İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tunatur Taşımacılık Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →