2022 Yılı Yaz ve Sonbahar Marmaracık Gençlik Kampı Organizasyonu Hizmet Alım İşi
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılı Yaz ve Sonbahar Marmaracık Gençlik Kampı Organizasyonu Hizmet Alım İşi" ihalesini Artı Sistem Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Emlak Gıda Hayvancılık San. ve Tic.Ltd. Şti. 4.826.552,5 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/402231).
- İhale Kayıt No
- 2022/402231
- Kazanan firma
- Artı Sistem Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Emlak Gıda Hayvancılık San. ve Tic.Ltd. Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺4.826.553
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 14.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/402231 · Sonuç tarihi: 14.06.2022
İhalenin konusu
1 Adet 2022 Yılı Yaz ve Sonbahar Marmaracık Gençlik Kampı Organizasyonu Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Artı Sistem Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Emlak Gıda Hayvancılık San. ve Tic.Ltd. Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.853.085.
- İdare hakkında: İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.