Kamu İhaleleri

2022 Yılı Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırılması

Finans ve Sigorta Hizmetleri

2022 Yılı Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırılması ihalesi (İKN 2022/6529) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2022/6529
Kısım sayısı
2
İl
Eskişehir

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/6529 · Sonuç tarihi: 10.03.2022

İhalenin konusu

5 Kısım 2022 Yılı Zorunlu Trafik Sigortası Yaptırılması

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
Çağrı Memiş Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi — ₺333.450 (2 istekli)
Çağrı Memiş Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Yıldırım Kardeşler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Ş — ₺325.820 (2 istekli)
Yıldırım Kardeşler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →