2022 Yılında Bigadiç Orman İşletme Müdürlüğü Demirbaşlarında Kayıtlı İş Makinalrı Ve Motorlu Testerelerde Kullanılmak Üzere Akaryakıt Alımı
Yakıt, Elektrik ve EnerjiOrman İşletme Müdürlüğü-Bigadiç Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "2022 Yılında Bigadiç Orman İşletme Müdürlüğü Demirbaşlarında Kayıtlı İş Makinalrı Ve Motorlu Testerelerde Kullanılmak Üzere Akaryakıt Alımı" ihalesini Sınırlı Sorumlu Bigadiç Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi 577.081 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/748072).
- İhale Kayıt No
- 2021/748072
- Kazanan firma
- Sınırlı Sorumlu Bigadiç Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi
- Sözleşme bedeli
- ₺577.081
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Balıkesir
- Sonuç tarihi
- 31.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/748072 · Sonuç tarihi: 31.12.2021
İhalenin konusu
Motorin 65000 Litre .Kurşunsuz Benzin 95 Oktan 2000 Litre
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Yakıt, Elektrik ve Enerji sektöründe ortalamanın (3,1 istekli) %68 altında.
- Kazananın karnesi: Sınırlı Sorumlu Bigadiç Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.692.179.
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü-Bigadiç Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 16 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Sınırlı Sorumlu Bigadiç Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →