2025 Yılı 12 Aylık Periyodik Ölçümleme (Metroloji) İhalesi
Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "2025 Yılı 12 Aylık Periyodik Ölçümleme (Metroloji) İhalesi" ihalesini Dıjıtal Teknoloji Servisi Limited Şirketi 880.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1211199).
- İhale Kayıt No
- 2025/1211199
- Kazanan firma
- Dıjıtal Teknoloji Servisi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺880.000
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Yozgat
- Sonuç tarihi
- 02.10.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1211199 · Sonuç tarihi: 02.10.2025
İhalenin konusu
57 Kalem 2025 Yılı 12 Aylık Periyodik Ölçümleme (Metroloji) İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dıjıtal Teknoloji Servisi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.148.420.
- İdare hakkında: Yozgat İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 13 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Dıjıtal Teknoloji Servisi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →