2025 Yılı 6 Kısım 87 Kalem Cerrahi Alet İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf2025 Yılı 6 Kısım 87 Kalem Cerrahi Alet İhalesi ihalesi (İKN 2025/122680) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/122680
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/122680 · Sonuç tarihi: 17.06.2025
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺169.940.368.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺199.144
Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Hebu Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.530.970
Hebu Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2025 Yılı 6 Kısım 87 Kalem Cerrahi Alet İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺199.144; 2. kısım: Hebu Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.530.970.
ALINACAKTIR ŞEHİR HASTANESİ-ANKARA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2025 Yılı 12 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesi — Pazarlama Nakliye Ticaret Limited Şirketi, ₺136.800 (17.11.2025)
- 2025 Yılı 11 Kalem Tıbbi Cihaz/Demirbaş İhalesi — Ticaret Limited Şirketi, ₺3.430.000 (31.10.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Müdürlüğümüz Halk Sağlığı Laboratuvarı İhtiyacı Olan 68 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Nofmed Tıbbi Malzemeler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺199.150, Diyarbakır (22.12.2025)
- Laboratuvar Malzemeleri Alımı — Hancıoğulları ĠnĢaat ĠletiĢim Medikal Gıda Ġthalat Ġhracat Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺199.473, Ardahan (18.01.2021)
- 2 Kısım 34 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı İşi — Biomol Medikal İlaç Otomotiv İnşaat Turizm Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺199.510, Siirt (20.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →