2025 Yılı 8 Kalem Tıbbi Cihaz ve 1 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf2025 Yılı 8 Kalem Tıbbi Cihaz ve 1 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesi ihalesi (İKN 2025/331027) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/331027
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/331027 · Sonuç tarihi: 24.07.2025
İhalenin konusu
8 Kalem Tıbbi Cihaz ve 1 Kalem Demirbaş Malzeme
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Tıbbi Cihaz | 8 | Kalem |
| Demirbaş Malzeme | 1 | Kalem |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺662.000
ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Anadolu Mega Medikal Ürünler Ticaret Limited Şirketi — ₺16.900.000
Anadolu Mega Medikal Ürünler Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2025 Yılı 8 Kalem Tıbbi Cihaz ve 1 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺662.000; 2. kısım: Anadolu Mega Medikal Ürünler Ticaret Limited Şirketi, ₺16.900.000.
MALZEME SATIN ALINACAKTIR ŞEHİR HASTANESİ-ANKARA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2025 Yılı 4 Kalem Tıbbi Cihaz ve 7 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesi — Bertaş Teknik ve Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺97.002 (28.08.2025)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 57 Kalem Tıbbi ve Biyomedikal Sarf ile Laboratuvar Sarf Malzeme — Biyosistem Medikal Ticaret Limited Şirketi, ₺662.250, Antalya (14.05.2026)
- İlaç, Aşı ve Vitamin - Mineral Bolus — Rota Veteriner Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺662.500, Erzurum (08.04.2026)
- 2026 Yılı Veteriner Tıbbi Ürünleri ve Sarf Malzemeleri Alımı İşi — Ekilen İlaç Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺662.504, İstanbul (25.06.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →