2026/ 2027 Yıllarını Kapsayacak 2 Adet Şoförlü T9 Panel Hizmet Aracı Kiralama İş,i
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı - Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından açılan "2026/ 2027 Yıllarını Kapsayacak 2 Adet Şoförlü T9 Panel Hizmet Aracı Kiralama İş,i" ihalesini Aska Lojistik Pazarlama Taşımacılık Temizlik İnşaat Özel Eğitim Ticaret ve Limited Şirketi 3.213.016,32 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1590511).
- İhale Kayıt No
- 2025/1590511
- Kazanan firma
- Aska Lojistik Pazarlama Taşımacılık Temizlik İnşaat Özel Eğitim Ticaret ve Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.213.016
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Edirne
- Sonuç tarihi
- 20.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1590511 · Sonuç tarihi: 20.11.2025
İhalenin konusu
01/01/2026 31/12/2027 Tarihleri Arasında Ayrıntıları Teknik Şartnamede Belirtilen 2 Adet Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7,1 istekli) %30 altında.
- Kazananın karnesi: Aska Lojistik Pazarlama Taşımacılık Temizlik İnşaat Özel Eğitim Ticaret ve Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.842.341.
- İdare hakkında: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı - Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.