2026 Yılı 01/03/2026-24/06/2026 Tarihleri Arası Sürücülü ve Yakıtlı km Bazlı Sportif Yetenek Taraması İçin Araç Kiralama Hizmet İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSiirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı 01/03/2026-24/06/2026 Tarihleri Arası Sürücülü ve Yakıtlı km Bazlı Sportif Yetenek Taraması İçin Araç Kiralama Hizmet İşi" ihalesini Esay Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi 700.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/229935).
- İhale Kayıt No
- 2026/229935
- Kazanan firma
- Esay Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺700.000
- İstekli sayısı
- 3
- İdare
- Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
- İl
- Siirt
- Sonuç tarihi
- 12.03.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/229935 · Sonuç tarihi: 12.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (6 istekli) %50 altında.
- Kazananın karnesi: Esay Turizm Taşımacılık Otomotiv İnşaat Gıda Temizlik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.225.000.
- İdare hakkında: Siirt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor İl Müdürlükleri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.