2026 Yılı 13 Kalem Kıyafet İhalesi
Giyim ve Tekstil2026 Yılı 13 Kalem Kıyafet İhalesi ihalesi (İKN 2025/2477965) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/2477965
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2477965 · Sonuç tarihi: 24.03.2026
İhalenin konusu
13 Kalem Kıyafet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Ankara Bilkent Şehir Hastanesi- Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 17 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 13,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺237.200 (7 istekli)
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺88.140 (7 istekli)
3. kısım
Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi — ₺126.728 (7 istekli)
Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺788.798 (7 istekli)
Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
2026 Yılı 13 Kalem Kıyafet İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺237.200; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺88.140; 3. kısım: Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi, ₺126.728; 4. kısım: Kit Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺788.798.
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi- Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2025 Yılı 10 Kalem Matbaa Malzemesi İhalesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺163.815 (26.11.2025)
- 2025 Yılı Onkoloji Ameliyathanesi 42 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme İhalesi — Turkuaz Tekstil Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺157.050 (04.02.2026)
- 2025 Yılı Çocuk Hastanesi 18 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme İhalesi — Vantive Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺329.997 (04.12.2025)
- 2025 Yılı 5 Kalem Sarf Malzeme İhalesi — Trof Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺436.000 (08.01.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- 14 Kısım Kıyafet — Ulucenk Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺236.250, Burdur (09.10.2025)
- TKDK Kars İl Koordinatörlüğü'nde Görevli 16 Personel İçin 9 Kalem Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi Alımı — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺238.500, Kars (31.12.2025)
- TKDK Muş İl Koordinatörlüğü 2025 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemeleri — UNC Unçer Mağazacılık Kuyumculuk Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺234.500, Muş (18.02.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →