2026 Yılı Ahmetli, Salihli, Turgutlu, Alaşehir, Sarıgöl İlçeleri İçme Suyu Deposu Bakım Onarım Yapım İşi
İnşaat / Yapım İşleri"2026 Yılı Ahmetli, Salihli, Turgutlu, Alaşehir, Sarıgöl İlçeleri İçme Suyu Deposu Bakım Onarım Yapım İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2026/1283576). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2026/1283576
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) İş Ortaklığı
- Sözleşme bedeli
- ₺11.662.847
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Manisa
- Sonuç tarihi
- 28.08.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1283576 · Sonuç tarihi: 28.08.2026
İhalenin konusu
Niteliği-Türü-Miktarı; 56 Kalem 2026 Yılı Ahmetli, Salihli, Turgutlu, Alaşehir, Sarıgöl İlçeleri İçme Suyu Deposu Bakım Onarım Yapım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (11,6 istekli) %57 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺11.662.847 — Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 9 ihalede ortalamanın (16.470.445,3 ₺) %29 altında.
- İdare hakkında: Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.