2026 Yılı Hitachi VSP G200 Depolama Sistemi Hizmet Alımı
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Orta Doğu Teknik Üniversitesi tarafından açılan "2026 Yılı Hitachi VSP G200 Depolama Sistemi Hizmet Alımı" ihalesini E Kampüs Eğitim Yazılım ve Danışmanlık Anonim Şirketi 675.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2055190).
- İhale Kayıt No
- 2025/2055190
- Kazanan firma
- E Kampüs Eğitim Yazılım ve Danışmanlık Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺675.000
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 15.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2055190 · Sonuç tarihi: 15.01.2026
İhalenin konusu
1 Adet 2026 Yılı Hitachi VSP G200 Depolama Sistemi Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: E Kampüs Eğitim Yazılım ve Danışmanlık Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.587.000.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Orta Doğu Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 59 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
E Kampüs Eğitim Yazılım ve Danışmanlık Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →