2026 Yılı İl Müdürlüğüne Bağlı Birimlerin Yangın Algılama Sisteminin Aylık Kontrolü, Onarım ve Genel Bakım Hizmeti Alımı
Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı İl Müdürlüğüne Bağlı Birimlerin Yangın Algılama Sisteminin Aylık Kontrolü, Onarım ve Genel Bakım Hizmeti Alımı" ihalesini Pro-Teknik Bilgisayar İletişim Tekstil Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Mühendislik Otomotiv Akaryakıt Kuyumculuk Dayanıklı Tüketim Malları İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 2.548.800 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1948624).
- İhale Kayıt No
- 2025/1948624
- Kazanan firma
- Pro-Teknik Bilgisayar İletişim Tekstil Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Mühendislik Otomotiv Akaryakıt Kuyumculuk Dayanıklı Tüketim Malları İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.548.800
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Sivas
- Sonuç tarihi
- 24.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1948624 · Sonuç tarihi: 24.12.2025
İhalenin konusu
İl Müdürlüğüne Bağlı Tesislerde Bulunan Muhtelif Marka ve Farklı Kapasitedeki Yangın Algılama Sistemlerinin 12 Aylık Periyodik Kontrolü, Arıza Durumunda Onarım Hizmeti ve Yangın Algılama Sistemlerinin Sürekli Çalışmasının Temin Edilmesi, Revizyon, İyileştirme Çalışmalarını ve Yılda 2 Defa Olmak Üzere Genel Bakımının (1.Genel Bakım 01.01.2026-01.03.2026 Tarihleri Arasında, 2.Genel Bakım 01.07.2026-31.08.2026 Tarihleri Arasında Yapılacaktır.) Yaptırılması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Pro-Teknik Bilgisayar İletişim Tekstil Turizm Gıda İnşaat Taahhüt Mühendislik Otomotiv Akaryakıt Kuyumculuk Dayanıklı Tüketim Malları İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.332.680.
- İdare hakkında: Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 20 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.