2026 Yılı İstanbul İli Çocuk ve Ailelere Yönelik Faaliyet Hizmeti Alım İşi
İş ve Danışmanlık Hizmetleriİstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı - Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı İstanbul İli Çocuk ve Ailelere Yönelik Faaliyet Hizmeti Alım İşi" ihalesini Azur Organizasyon Turizm Taşımacılık Eğitim ve Reklam Hizmetleri Pazarlama Limited Şirketi 25.525.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 8 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/482332).
- İhale Kayıt No
- 2026/482332
- Kazanan firma
- Azur Organizasyon Turizm Taşımacılık Eğitim ve Reklam Hizmetleri Pazarlama Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺25.525.000
- İstekli sayısı
- 8
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 11.06.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/482332 · Sonuç tarihi: 11.06.2026
İhalenin konusu
43 Kalem 2026 Yılı İstanbul İli Çocuk ve Ailelere Yönelik Hizmeti Alım İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 8 istekli teklif verdi — İş ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,7 istekli) %40 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Azur Organizasyon Turizm Taşımacılık Eğitim ve Reklam Hizmetleri Pazarlama Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺101.292.650.
- İdare hakkında: İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı - Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.