2026 Yılı Nakliyat All Risk Sigortası
Finans ve Sigorta HizmetleriDevlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı Nakliyat All Risk Sigortası" ihalesini Corpus Sigorta Anonim Şirketi 358.220 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 9 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1194107).
- İhale Kayıt No
- 2025/1194107
- Kazanan firma
- Corpus Sigorta Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺358.220
- İstekli sayısı
- 9
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 24.10.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1194107 · Sonuç tarihi: 24.10.2025
İhalenin konusu
01.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arası (Her İki Gün Dahil) 5.000.000.000-TL (Beşmilyartürklirası) Tutarındaki Mal ve Kıymetin Yurtiçi ve Yurtdışı Nakliyesine Ait All Risk Nakliyat Sigortası İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 9 istekli teklif verdi — Finans ve Sigorta Hizmetleri sektöründe ortalamanın (3,4 istekli) %165 üzerinde.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺358.220 — Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü adına Finans ve Sigorta Hizmetleri alanında sonuçlanan 3 ihalede ortalamanın (17.072.740 ₺) %98 altında.
- Kazananın karnesi: Corpus Sigorta Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺139.068.960.
- İdare hakkında: Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 43 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Corpus Sigorta Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →