2026 Yılı Personel Öğle Yemeği Hizmet Alımı İhalesi
Yemek ve Konaklama HizmetleriAVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI SATINALMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ tarafından açılan "2026 Yılı Personel Öğle Yemeği Hizmet Alımı İhalesi" ihalesini Alp Sancak İnşaat Taahhüt Hizmetleri Limited Şirketi 5.643.705 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1613515).
- İhale Kayıt No
- 2025/1613515
- Kazanan firma
- Alp Sancak İnşaat Taahhüt Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺5.643.705
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 08.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1613515 · Sonuç tarihi: 08.12.2025
İhalenin konusu
Başkanlığımız, Hizmet Binasında Görev Yapan Personele 02/01/2026 – 31/12/2026 Tarihleri Arası, Hafta İçi Günleri İçin Verilecek Öğle Yemeği Hizmet Alımı İşidir. Detaylar Teknik Şartnamede Yer Almaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alp Sancak İnşaat Taahhüt Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺73.089.054.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Alp Sancak İnşaat Taahhüt Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →