2026 Yılı Personel Taşıma Hizmeti Alımı (251 İş Günü-Toplam 162146 km, 11 Adet En Az 27 Kişilik Otobüs ve 1 Adet En Az 29 Kişilik Otobüs)
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHava Lojistik Komutanlığı tarafından açılan "2026 Yılı Personel Taşıma Hizmeti Alımı (251 İş Günü-Toplam 162146 km, 11 Adet En Az 27 Kişilik Otobüs ve 1 Adet En Az 29 Kişilik Otobüs)" ihalesini Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi 17.166.894 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1554693).
- İhale Kayıt No
- 2025/1554693
- Kazanan firma
- Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺17.166.894
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 25.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1554693 · Sonuç tarihi: 25.11.2025
İhalenin konusu
1 Adet 2026 Yılı Personel Taşıma Hizmeti Alımı (251 İş Günü- 162.146 km-11 Adet En Az 27 Kişilik Otobüs ve 1 Adet En Az 29 Kişilik Otobüs)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| 2026 Yılı Personel Taşıma Hizmeti Alımı (251 İş Günü- 162.146 km-11 Adet En Az 27 Kişilik Otobüs | 1 | Adet |
| En Az 29 Kişilik Otobüs) | 1 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %66 altında.
- Kazananın karnesi: Kaya Ulaşım Hizmetleri ve Filo Kiralama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 28 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.508.129.213.
- İdare hakkında: Hava Lojistik Komutanlığı adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.