2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafeti
Giyim ve TekstilSivas İl Sağlık Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafeti" ihalesini Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi 440.336 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/1034864).
- İhale Kayıt No
- 2026/1034864
- Kazanan firma
- Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺440.336
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Sivas
- Sonuç tarihi
- 21.08.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1034864 · Sonuç tarihi: 21.08.2026
İhalenin konusu
10 Kısım 2026 Yılı Sürekli İşçi Kıyafeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Giyim ve Tekstil sektöründe ortalamanın (5,1 istekli) %22 altında.
- Kazananın karnesi: Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi, kayıtlarımızda 17 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺20.416.404.
- İdare hakkında: Sivas İl Sağlık Müdürlüğü adına sonuçlanan 49 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Yasin Eken Ormancılık Tekstil Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →