2026 Yılı Türkiye Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı Kapsamında Ulaşım Hizmeti
Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan "2026 Yılı Türkiye Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı Kapsamında Ulaşım Hizmeti" ihalesini Akçağlayan Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Seyahat Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 4.882.521,28 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/104836).
- İhale Kayıt No
- 2026/104836
- Kazanan firma
- Akçağlayan Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Seyahat Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺4.882.521
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Bursa
- Sonuç tarihi
- 08.05.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/104836 · Sonuç tarihi: 08.05.2026
İhalenin konusu
50.000 km Ulaşım Hizmeti (4 Adet 2020 Model ve Üstü 27 Artı 1 Kişilik Midibüs ile 23.02.2026-31.12.2026 Tarihleri Arası)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akçağlayan Turizm Taşımacılık Otomotiv ve Seyahat Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.499.712.
- İdare hakkında: Bursa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 26 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 11,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.