21 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf21 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/439247) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/439247
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Diyarbakır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/439247 · Sonuç tarihi: 26.07.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Alice Medikal Sos.Hi Kırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.306.306.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Diyarbakır Gazi Yaşargil Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 19 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Alice Medikal Sos.Hi Kırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti — ₺126.000 (3 istekli)
Alice Medikal Sos.Hi Kırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
ASZ Kimya Tıbbi Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺75.250 (1 istekli)
ASZ Kimya Tıbbi Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Doğuş Medikal Sağlık Hizmetleri İnş.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺34.000 (2 istekli)
Doğuş Medikal Sağlık Hizmetleri İnş.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
21 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Alice Medikal Sos.Hi Kırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti, ₺126.000; 2. kısım: ASZ Kimya Tıbbi Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺75.250; 3. kısım: Doğuş Medikal Sağlık Hizmetleri İnş.ve Tic.Ltd.Şti., ₺34.000.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi- Diyarbakır Gazi Yaşargil Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 33 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺123.000 (25.07.2022)
- 10 Kalem Biyomedikal Malzemesi Alımı — Vakum Teknolojik Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺45.000 (22.08.2022)
- 25 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Sasan Sağlık Malzemeleri Üretim ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺404.400 (06.07.2022)
- 2 Kalem Kırasiye Malzemesi (A4 ve A3 Kağıdı) Alımı — Diclesu Limited Şirketi, ₺510.000 (21.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Kuru Mama - İlaç & Aşı ve Medikal Sarf Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺126.000, Isparta (01.09.2022)
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺126.040, Çanakkale (06.03.2020)
- 2026 Yılı 162 Kalem Diş Sarf Malzemesi Alımı — Ardadent Medikal İnşaat Turizm Gıda İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺125.916, Bursa (30.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →