212 Kalem Muhtelif E5000 Lokomotif Malzemeleri (Cıvata, Somun, Rondela)
212 Kalem Muhtelif E5000 Lokomotif Malzemeleri (Cıvata, Somun, Rondela) ihalesi (İKN 2026/885457) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/885457
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/885457 · Sonuç tarihi: 21.07.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Göksan Otomotiv Yedek Parça İnşaat Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺13.470
Göksan Otomotiv Yedek Parça İnşaat Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
DNK Endüstriyel Yapı Market Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺340.297
DNK Endüstriyel Yapı Market Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
212 Kalem Muhtelif E5000 Lokomotif Malzemeleri (Cıvata, Somun, Rondela) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Göksan Otomotiv Yedek Parça İnşaat Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺13.470; 2. kısım: DNK Endüstriyel Yapı Market Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺340.297.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 45 Kalem (Yağ Soğutucusu-Eşanjör, Muhtelif Sensörler ve Bağlantı Elemanları) Muhtelif Motor Malzemeleri — Mentor Lokomotif ve Vagon Parçaları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺12.480 (10.06.2026)
- 4 Kalem (Elastik Kaplin-Seviye Müşiri-Yağ Filtresi Elemanı) Muhtelif Lokomotif Malzemesi — Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Limited Şirketi, ₺18.750 (18.06.2026)
- 14 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi — Alper Çelebi Makina ve Yedek Parça Mühendislik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺19.800 (09.06.2026)
- 10 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemeleri (Manometre, Regülatör, Gösterge) — Sever Endüstriyel Tesisat Teknik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺22.050 (19.08.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →