22 Grup 27 Kalem Elektrik Elektronik Malzeme Alımı
22 Grup 27 Kalem Elektrik Elektronik Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/590363) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/590363
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/590363 · Sonuç tarihi: 01.12.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 44 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺85.806.062.
- İdare hakkında: İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Orta Doğu Teknik Üniversitesi adına sonuçlanan 59 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺33.500 (2 istekli)
Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi — ₺264.441 (2 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
22 Grup 27 Kalem Elektrik Elektronik Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺33.500; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi, ₺264.441.
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Orta Doğu Teknik Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 12 Grup Kırtasiye Malzemesi ve Toner Alımı — Tekno Ofis Otomasyonu Limited Şirketi, ₺57.194 (08.09.2020)
- 2021 Yılı 4 Grup Jeneratör,Asansör,UPS ve Yangın Algılama Bakım Onarım Hizmet Alımı — Jenkon Jeneratör Kontrol Sistemleri Teknik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺98.153 (08.01.2021)
- 4 Kalem Orman Bakım Çalışması — Özarya İnşaat Taah.Güv.Müş.Tarım Hay San.Tic.Ltd.Şti., ₺128.700 (14.05.2020)
- 89 Grup Yeşil Alan Bakım Makinaları, Yedek Parça, Bahçe Malzemeleri, Projeksiyon Cihazı ve Işık Masası Alımı — Node Ses Işık ve Görüntü Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺179.000 (24.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →