22 Kalem Muhtelif Demirbaş Malzeme
22 Kalem Muhtelif Demirbaş Malzeme ihalesi (İKN 2025/1952952) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/1952952
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1952952 · Sonuç tarihi: 05.12.2025
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 14 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.802.821.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.701.800
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺558.370
Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
22 Kalem Muhtelif Demirbaş Malzeme ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.701.800; 2. kısım: Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺558.370.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Ham Malzemesi — İnova Steel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.748.634 (24.12.2025)
- 11 Kalem Motor Demirbaş Malzemeleri — Arıman Hırdavat İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.261.600 (15.12.2025)
- 12 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.255.800 (05.12.2025)
- 25 Kalem E5000 Lokomotif Kauçuk Malzemesi — Bilge Kauçuk Makina Yedek Parça Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.140.400 (14.01.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →