23 Ay Süreli 3 Adet Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK Kütahya İl Müdürlüğü tarafından açılan "23 Ay Süreli 3 Adet Sürücülü Araç Kiralama Hizmet Alımı" ihalesini MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama Anonim Şirketi 534.750 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/608103).
- İhale Kayıt No
- 2020/608103
- Kazanan firma
- MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺534.750
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kütahya
- Sonuç tarihi
- 25.01.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/608103 · Sonuç tarihi: 25.01.2021
İhalenin konusu
01.02.2021-31.12.2022 tarihleri arası ayrıntıları teknik şartnamede belirtilen 3 (Üç) adet sürücülü binek sedan otomobil kiralama hizmet alımı işi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺24.380.711.
- İdare hakkında: SGK Kütahya İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
MDA Kılıç Turizm ve Filo Kiralama Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →