24 Ay Süreli 2 Adet Sürücülü 2 Adet T-9 Panel Tipi Araç Kiralama İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriSGK Kırklareli İl Müdürlüğü tarafından açılan "24 Ay Süreli 2 Adet Sürücülü 2 Adet T-9 Panel Tipi Araç Kiralama İşi" ihalesini Zortul Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 3.066.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 6 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1511997).
- İhale Kayıt No
- 2025/1511997
- Kazanan firma
- Zortul Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.066.000
- İstekli sayısı
- 6
- İl
- Kırklareli
- Sonuç tarihi
- 18.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1511997 · Sonuç tarihi: 18.11.2025
İhalenin konusu
Kırklareli Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünün 01/01/2026 - 31/12/2027 Tarihleri Arası 24 Ay Süreli Akaryakıt Otoyol ve Köprü Geçiş Ücretleri Hariç Diğer Giderler Yüklenici Tarafından Karşılanmak Üzere 2 Adet Şoförlü T-9 Tipi Panelvan Araç Kiralama İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 6 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamayla (5,9 istekli) benzer düzeyde.
- Kazananın karnesi: Zortul Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺30.095.495.
- İdare hakkında: SGK Kırklareli İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Zortul Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →