24 Kısım 34 Kalem Gıda Maddesi
Gıda ve İçecek24 Kısım 34 Kalem Gıda Maddesi ihalesi (İKN 2021/310215) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/310215
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Bitlis
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/310215 · Sonuç tarihi: 26.08.2021
İhalenin konusu
24 Kısım 34 Kalem Gıda Maddesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺402.050.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı (Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti. — ₺111.250 (5 istekli)
Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti. — ₺95.000 (4 istekli)
Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti. — ₺95.000 (4 istekli)
Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
24 Kısım 34 Kalem Gıda Maddesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., ₺111.250; 2. kısım: Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., ₺95.000; 3. kısım: Fettahoğlu Meşrubat ve Gıda San.Tic. Ltd.Şti., ₺95.000.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı (Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kısım 7 Kalem Günlük Gıda Maddesi — Bugün Gıda Ve Turizm İşletmeleri Yatırım A.Ş., ₺191.250 (07.05.2021)
- 4 Kısım Isınma Amaçlı Kömür — Akmanlar Taşımacılık Anonim Şirketi, ₺237.820 (02.06.2021)
- 50000 kg Ekmek Alımı — Aş Sanayi Gıda Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺318.500 (18.06.2021)
- 2 Kısım 8 Kalem Baskı Makinesi İçin Toner — Rıcoh Turkey Baskı Çözümleri Limited Şirketi, ₺535.800 (20.05.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- UNLU MAMULLER SATIN ALINACAKTIR — Bereket Ekmek Dünyası Unlu Mamülleri İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺112.920, Ankara (28.12.2020)
- 5 Kalem Muhtelif Gıda Ürünleri — Beyazı Gıda Maddeleri Satıcılığı Oto Komisyonculuğu Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺109.040, Kırklareli (02.02.2026)
- 6 Kısım Yazlık Sebze Ve Meyve — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺113.699, İzmir (26.04.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →