26 Kalem Demir Malzeme Alımı
26 Kalem Demir Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/223551) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/223551
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/223551 · Sonuç tarihi: 16.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ZEN Filo Otomotiv Ticaret ve Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺149.100.
- İdare hakkında: ESHOT Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 43 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ZEN Filo Otomotiv Ticaret ve Limited Şirketi — ₺131.183
ZEN Filo Otomotiv Ticaret ve Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺234.699
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
26 Kalem Demir Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ZEN Filo Otomotiv Ticaret ve Limited Şirketi, ₺131.183; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺234.699.
ESHOT Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 19 kalem Otobüsler için Direksiyon Yağ Pompası ve Fan Pompası Tamir Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺138.820 (26.04.2021)
- 8 Kalem Araç Şoförleri ve Saha Personeli İçin Yazlık Giyim Eşyası — Kardağ Ayakkabı.Deri Konfek.Ve İnş.San.Tic.Ltd.Şti., ₺204.645 (08.06.2021)
- 52 Kalem Otobüsler İçin Muhtelif Modülatör, Valf, Ventil Ve Tamir Takımı — Oypaş Oto Yedek Parça Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺43.290 (03.06.2021)
- 14 Kalem Demir Malzeme — Meridyen Tesisat Yapı Malz.Paz.İnş.ve Tic.Ltd.Şti., ₺5.082 (31.08.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →