26 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Katalizör Ve SCR
Araç ve Taşıma Ekipmanları26 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Katalizör Ve SCR ihalesi (İKN 2021/37678) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/37678
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/37678 · Sonuç tarihi: 05.04.2021
İhalenin konusu
26 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Katalizör Ve SCR Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺565.555.
- İdare hakkında: Eshot Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺236.700
Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Komot Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.022.050
Komot Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
26 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Katalizör Ve SCR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺236.700; 2. kısım: Komot Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.022.050.
Eshot Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 23 Kalem Safkar Klima Tamir Malzemesi — Pın-Öz Makina Aksamları San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺49.341 (09.06.2021)
- Bilgi Yönetim Sistemi Yazılım Güncelleme, Geliştirme Ve Destek — Innosa Bilişim Teknolojileri Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.287.000 (22.01.2021)
- Güvenlik Duvarı Ve Sıfırıncı Gün Atak Önleme Cihazları Alımı — İnfosec Bilgi Teknolojileri Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.115.000 (05.08.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- OTOBÜS CAMI SATIN ALINACAKTIR — Dubleks Oto Cam Sanayi Nakliyat İnşaat Orman Ürünleri Tekstil Oto Yedek Parça Gıda Ticaret Anonim Şirketi, ₺234.750, İzmir (03.08.2021)
- Klima, Yürüyen Merdiven ve Asansör Yedek Parça Alımı İşi — ON8 Asansör Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺234.600, Gaziantep (27.11.2025)
- Metro İşletme Şube Müdürlüğü Temizlik Biriminde Kullanılan Temizlik Makinelerinin Yedek Parça Alımı İşi — NET İklim Kurumsal Hizmetler Temizlik Enerji İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺240.000, Ankara (26.11.2025)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →