27 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Oto Elektronik Malzemesi Alımı
Araç ve Taşıma Ekipmanları27 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Oto Elektronik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/361738) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/361738
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/361738 · Sonuç tarihi: 07.07.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺18.876.882.
- İdare hakkında: ESHOT Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 130 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺110.000 (2 istekli)
Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺569.996 (4 istekli)
Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
OYPAŞ Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.428.820 (3 istekli)
OYPAŞ Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
27 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Oto Elektronik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Birollar Otomotiv San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺110.000; 2. kısım: Pın-Öz Makina Aksamları San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺569.996; 3. kısım: OYPAŞ Oto Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.428.820.
ESHOT Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 34 Kalem Allison Şanzıman Yedek Parçaları — Promarin Elektromekanik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺114.273 (25.03.2022)
- 23 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Ön Düzen Malzemeleri — Seren Yedek Parça Otomotiv Mamulleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺103.400 (10.02.2022)
- 6 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Amortisör ve Süspansiyon Körüğü Malzemeleri Alımı — Palamutçu Otomotiv İmalat İnşaat Taahhüt ve Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺98.220 (12.10.2022)
- 64 Kalem Isuzu Citibus Araçlar İçin Motor Yenileştirme Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺125.936 (05.10.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- 57 Kalem Mekanik Kısmı Yedek Parça — Akyıl Makina Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺110.000, Ankara (13.09.2021)
- 34 Kalem Oto elektrik Kısmı Yedek Parçası Alımı — Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺110.291, Ankara (29.05.2020)
- Dizel Aktarma Kısmı 139 Kalem Yedek Parça Alım İşi — PIN-ÖZ Makina Aksamları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺111.056, Ankara (14.05.2026)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →