28 Kalem Muhtelif Boji Malzemesi
28 Kalem Muhtelif Boji Malzemesi ihalesi (İKN 2022/302658) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/302658
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/302658 · Sonuç tarihi: 14.06.2022
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺39.900
2. kısım
Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺119.040
Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
28 Kalem Muhtelif Boji Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺39.900; 2. kısım: Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺119.040.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kalem Rulman — SKF Türk San. ve Tic.Ltd.Şti., ₺54.632 (28.04.2022)
- 3300 Adet Rotor Bar — Albaksan Alaşımlı Bakır San.ve Tic.A.Ş., ₺57.750 (06.05.2022)
- 20 Adet E5000 Lokomotif Aksı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺69.360 (01.03.2022)
- 12 Kalem Muhtelif Lokomotif Malzemesi — A4 Teknik Yazılım Danışmanlık Makine Tasarım Elektronik İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺5.000 (22.03.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →