28 Kalem Muhtelif Cins Dış Lastik Alımı
Araç ve Taşıma Ekipmanları28 Kalem Muhtelif Cins Dış Lastik Alımı ihalesi (İKN 2026/489169) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/489169
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Van
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/489169 · Sonuç tarihi: 21.04.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺359.640
2. kısım
JAVDES Girişim İç ve Dış Ticaret Enerji Maden İnşaat Araç Kiralama Anonim Şirketi — ₺1.116.266
JAVDES Girişim İç ve Dış Ticaret Enerji Maden İnşaat Araç Kiralama Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
JAVDES Girişim İç ve Dış Ticaret Enerji Maden İnşaat Araç Kiralama Anonim Şirketi — ₺1.244.326
JAVDES Girişim İç ve Dış Ticaret Enerji Maden İnşaat Araç Kiralama Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
28 Kalem Muhtelif Cins Dış Lastik Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺359.640; 2. kısım: JAVDES Girişim İç ve Dış Ticaret Enerji Maden İnşaat Araç Kiralama Anonim Şirketi, ₺1.116.266; 3. kısım: JAVDES Girişim İç ve Dış Ticaret Enerji Maden İnşaat Araç Kiralama Anonim Şirketi, ₺1.244.326.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- TIBBİ MALZEME VE YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR — Yiğit Sağlık Araç ve Gereçleri İthalat İhracat Pazarlama Limited Şirketi, ₺360.000, Ankara (17.11.2020)
- 28 Kalem Muhtelif Otobüsler İçin Rulman — Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺360.600, İzmir (06.07.2026)
- 3 Kısımlı Sıvı ve Gaz Klor Cihazları ve Yedek Parçaları Alım İşi — Amanos Klor Arıtma Sistemleri Danışmanlık Pazarlama Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺358.000, Aydın (16.05.2022)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →