28 Kalem Sütur Alımı
Gıda ve İçecek28 Kalem Sütur Alımı ihalesi (İKN 2026/1008862) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1008862
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1008862 · Sonuç tarihi: 19.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Adana İl Sağlık Müdürlüğü Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 7 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺20.136 (10 istekli)
2. kısım
Tules Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺47.712 (10 istekli)
Tules Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Adatıp Sağlık Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺32.525 (10 istekli)
Adatıp Sağlık Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
28 Kalem Sütur Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺20.136; 2. kısım: Tules Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺47.712; 3. kısım: Adatıp Sağlık Hizmetleri Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺32.525.
Adana İl Sağlık Müdürlüğü Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 4 Kısım Filtre Alımı — Onmed İlaç ve Medikal Ticaret Limited Şirketi, ₺2.300.000 (28.08.2026)
- Göz Cerrahi Seti Alımı — Retina Tıbbi Malzemeler Sağlık Optik İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.430.000 (13.08.2026)
- Marsa Ek Hizmet Binası Kamera Sistemi Yapımı İşi — Onsis Elektrik Elektronik Güvenlik Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.640.000 (22.07.2026)
- Yeni Soğutma Gurubu Yapımı İşi — Çelebiler Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺8.689.000 (26.08.2026)
Adana İl Sağlık Müdürlüğü Seyhan Devlet Hastanesi Başhekimliği idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- SEBZE VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Hancıoğulları İnşaat İletişim Medikal Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺19.750, Ardahan (22.04.2021)
- YAZLIK SEBZE SATIN ALINACAKTIR — Gürsoylar Gıda Nak.İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti., ₺18.700, Bolu (30.04.2021)
- MEYVE SATIN ALINACAKTIR — Gürsoylar Gıda Nak.İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti., ₺21.925, Bolu (30.04.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →