28 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve Döşeme28 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/216023) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/216023
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Mardin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/216023 · Sonuç tarihi: 11.05.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Büneyye Karataş Temizlik Gıda Sebze Meyve Komisyonculuğu Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.522.535.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 62 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Büneyye Karataş Temizlik Gıda Sebze Meyve Komisyonculuğu Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺8.760 (3 istekli)
Büneyye Karataş Temizlik Gıda Sebze Meyve Komisyonculuğu Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺25.420 (3 istekli)
Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
28 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Büneyye Karataş Temizlik Gıda Sebze Meyve Komisyonculuğu Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺8.760; 2. kısım: Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺25.420.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 55 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Alice Medikal Sos.Hi Kırt.Taşm.Pet.Sa Taah.Tic.Ltd.Şti, ₺17.358 (12.07.2021)
- 13 Kalem Ayniyat Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺26.040 (05.02.2021)
- 35 Kalem Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺38.128 (22.04.2021)
- 63 Kalem Temizlik Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺81.168 (04.01.2022)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- 56 Kalem Muhtelif Temizlik Malzemesi Temini — Tuvana Temizlik Gıda ve Kozmetik Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺8.753, Zonguldak (23.03.2026)
- TEMİZLİK MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺8.800, Erzurum (22.03.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Tufanlar Eko Market Ticaret Limited Şirketi, ₺8.892, Niğde (03.11.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →