29 Grup Teknik Hizmetler Malzeme Alımı İhalesi
29 Grup Teknik Hizmetler Malzeme Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2021/314416) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/314416
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/314416 · Sonuç tarihi: 24.09.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İnterlife Medikal Sistemler Elektronik Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.122.442.
- İdare hakkında: Selçuklu Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Selçuk Üniversitesi adına sonuçlanan 28 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
İnterlife Medikal Sistemler Elektronik Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺23.805 (2 istekli)
İnterlife Medikal Sistemler Elektronik Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺90.436 (2 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
29 Grup Teknik Hizmetler Malzeme Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: İnterlife Medikal Sistemler Elektronik Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺23.805; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺90.436.
Selçuklu Uygulama Ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Selçuk Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 284 Kalem Dahili ve Cerrahi Malzeme Alımı — Sis Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺75.000 (23.10.2020)
- 78 Grup Mikrobiyoloji Malzeme Alımı İhalesi — Enfa Laboratuvar Cihazları ve Danışmanlık İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺100.513 (02.04.2021)
- Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Dış Laboratuvar Hizmet Alımı — A Class Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺157.730 (02.04.2021)
- 2 Kalem Hastane Cerrahi Alet Alımı İhalesi — Adatürk Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺347.900 (06.10.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →