29 Kalem CER Motoru İzolasyon Malzemeleri
İnşaat Malzemeleri29 Kalem CER Motoru İzolasyon Malzemeleri ihalesi (İKN 2026/107417) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/107417
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/107417 · Sonuç tarihi: 05.03.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.492.821.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺23.400
Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Boydem Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺433.338
Boydem Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
29 Kalem CER Motoru İzolasyon Malzemeleri ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Apar Otomasyon Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺23.400; 2. kısım: Boydem Yapı ve Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺433.338.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺17.310 (06.03.2026)
- 63 Kalem Muhtelif Sigorta ve Aksesuarları — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺17.226 (17.04.2026)
- 48 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺16.183 (02.04.2026)
- 32 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — Endüstri Teknik İthalat İhracat Üretim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺33.500 (09.04.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Muhtelif Boru ve Ek Parça Mal Alım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺23.150, Ordu (31.05.2021)
- 2026 Yılı Hırdavat Malzemeleri Alımı — Akkor Yapı Malzemeleri İnşaat Elektrik Elektronik Isıtma Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺23.850, Çorum (12.03.2026)
- 208 Kalem Muhtelif Elektrik /İnşaat — DEK Taahhüt Enerji Yapı İnşaat Tarım Hayvancılık Madencilik Makine Kimyevi Maddeler Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺23.933, Malatya (24.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →