29 Kalem Sütur Alımı İhalesi
Gıda ve İçecek29 Kalem Sütur Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2020/2228) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/2228
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/2228 · Sonuç tarihi: 16.03.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Meditera İthalat ve İhracat Anonim Şirketi., kayıtlarımızda 15 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺11.656.384.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Meditera İthalat ve İhracat Anonim Şirketi. — ₺25.380
Meditera İthalat ve İhracat Anonim Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Doğpa Tıbbi Malzeme Ticaret Anonim Şirketi — ₺21.980
Doğpa Tıbbi Malzeme Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
İnnoderm Medikal Ürünler Ticaret Anonim Şirketi — ₺36.908
İnnoderm Medikal Ürünler Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Gökay Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺14.994
Gökay Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
29 Kalem Sütur Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Meditera İthalat ve İhracat Anonim Şirketi., ₺25.380; 2. kısım: Doğpa Tıbbi Malzeme Ticaret Anonim Şirketi, ₺21.980; 3. kısım: İnnoderm Medikal Ürünler Ticaret Anonim Şirketi, ₺36.908; 4. kısım: Gökay Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺14.994.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Kışlık Meyve ve Sebze (15 Kısım) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺25.718, Ankara (08.10.2021)
- Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Sağlık Tesisleri için Gıda Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺26.750, Erzurum (13.12.2021)
- VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Seyitoğulları Yaş Sebze Meyve Gıda Nakliye İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺27.300, Balıkesir (12.11.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →