29 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı
Mobilya ve Döşeme29 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/525113) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/525113
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Gaziantep
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/525113 · Sonuç tarihi: 10.08.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 36 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺30.677.114.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi-Abdulkadir Yüksel Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 12 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺796.800 (4 istekli)
Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Tane Tarım Yem ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.219.350 (3 istekli)
Tane Tarım Yem ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
29 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Emirplast Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺796.800; 2. kısım: Tane Tarım Yem ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.219.350.
Devlet Hastanesi-Abdulkadir Yüksel Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 16 Kalem Klima Filtreleri Alımı — KRC Grup Mühendislik Ticaret Limited Şirketi, ₺399.990 (06.07.2022)
- 26 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Atatek Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺196.500 (15.06.2022)
- 6 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — SBK Sağlık Medikal Arge Ticaret Limited Şirketi, ₺188.000 (12.09.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Özel Eğitim Sınıflarının Donanımı ve Altyapılarının Güçlendirilmesi Projesi Mobilya Alımı — Ünlü Mobilya İml.Gıd İnş.Taah.Turz.Tic.ve San.Ltd.Şti, ₺796.800, Kocaeli (26.09.2022)
- TEMİZLİK MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Ay Tem İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺796.499, İstanbul (07.04.2022)
- 1 Kısım 40 Kalem Muhtelif Temizlik Malzemesi Alımı — Parla Temizlik Malzemeleri Gıda İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺795.825, İzmir (08.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →