3 Kalem 3 Kısım Havlu Alımı
3 Kalem 3 Kısım Havlu Alımı ihalesi (İKN 2021/900384) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/900384
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/900384 · Sonuç tarihi: 21.02.2022
İhalenin konusu
Havlu, Ayak İçin: 70.000 Adet, Havlu, Yüz İçin: 50.000 Adet, Havlu, Banyo İçin : 60.000 Adet
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.653.000.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺3.708.000
Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺945.000
Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kalem 3 Kısım Havlu Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺3.708.000; 2. kısım: Baharteks Hazır Giyim Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺945.000.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(BORNOVA/İZMİR) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 4 Kalem 4 Kısım Fens Teli ve Muhteviyatı Alımı — Doğan Tel Örgü Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.140.000 (31.05.2022)
- 3 (Üç) Kalem Havlu İle 2 (İki) Kalem Künye Levhası Ve Zinciri — Neşe Tekstil San.ve Tic.A.Ş., ₺2.122.500 (27.02.2020)
- 202 Kalem Vuran Aracına Ait Yedek Parça Alımı — Repa Savunma Makina Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.755.461 (21.05.2026)
- Kravat Alımı — Seçkin Tekstil Dokuma Konfeksiyon San.ve Tic.Ltd.Şti, ₺1.345.000 (24.01.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →