3 Kalem 3 Kısım İç Çamaşırı
3 Kalem 3 Kısım İç Çamaşırı ihalesi (İKN 2019/625015) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/625015
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/625015 · Sonuç tarihi: 02.04.2020
İhalenin konusu
1'inci Kısım 400.000 Adet Fanila Kısa Kollu, 2'nci Kısım 400.000 Adet Fanila Uzun Kollu Ve 3'üncü Kısım 400.000 Adet Don
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺3.420.000
2. kısım
Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺2.108.000
Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kalem 3 Kısım İç Çamaşırı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.420.000; 2. kısım: Mayap Tekstil İnşaat Taahüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.108.000.
JANDARMA TED.MRKZ.K.LIĞI(SOĞANLI/İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 15000 Takım Panço Takımı — Manga Tekstil Konf.Çanta Deri Mam.Sp Malz.San.Ltd.Şti, ₺3.210.000 (20.04.2020)
- Taktik Operasyon Eldiveni — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.945.000 (13.07.2020)
- İç Giyim Seti — Afsan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.297.500 (20.04.2020)
- 100000 Adet Gömlek, Kısa Kollu, Kamuflajlı — Afsan Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.775.000 (25.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →