3 Kalem Medikal Gaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf3 Kalem Medikal Gaz Alımı ihalesi (İKN 2021/270063) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/270063
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kütahya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/270063 · Sonuç tarihi: 16.07.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 78 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺829.899.519.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 46 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi — ₺1.724.850 (1 istekli)
Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Grup Ümit Gaz ve Day Tük.Mal.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺141.290 (1 istekli)
Grup Ümit Gaz ve Day Tük.Mal.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kalem Medikal Gaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Habaş Sınai ve Tıbbi Gazlar İstihsal Endüstrisi Anonim Şirketi, ₺1.724.850; 2. kısım: Grup Ümit Gaz ve Day Tük.Mal.Paz.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺141.290.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Merkezi Sterilizasyon Ünitesi Hizmet Alımı — Lotez Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.968.000 (12.11.2020)
- Kütahya Şehir Hastanesi 2nci Elektrik Hattı Yapılması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺899.000 (07.11.2025)
- Laboratuvar Hizmet Alımı (Hematoloji Grubu) — Gazi Kimya Laboratuar Sistemleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.633.292 (21.04.2021)
- İşbaşı Kıyafet Alımı — MNL Lina Tekstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺763.420 (07.06.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Kan Grubu Kart Alımı — Hemakim Tıbbi Ürünler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.726.000, Kırıkkale (07.11.2025)
- 5 Kalem Bebek Bezi ve 18 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Tera Sağlık Bilgi İşlem Otomasyon Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.728.000, İstanbul (18.02.2026)
- 2026 Yılı Sterılızasyon Sarf Malzeme Alımı — Pergo Medikal ve İlaç Sanayi Anonim Şirketi, ₺1.728.000, İzmir (12.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →