3 Kalem Muhtelif Boya Malzemesi
3 Kalem Muhtelif Boya Malzemesi ihalesi (İKN 2026/430476) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/430476
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/430476 · Sonuç tarihi: 07.05.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Fazilet Boya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺4.380.000
Fazilet Boya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kansaı Altan Boya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺525.000
Kansaı Altan Boya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kalem Muhtelif Boya Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Fazilet Boya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺4.380.000; 2. kısım: Kansaı Altan Boya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺525.000.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 1 Adet Fren Test Cihazı — Mukan Grup Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.000.000 (07.05.2026)
- 20 Adet DE24000 Soğutma Ünitesi Demonte, Yıkama, Kumlama, Onarım, Boya ve Hazırlama Montaj İşleri Hizmet Alımı — Ak Çelik Eşya İmalat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺3.590.000 (05.05.2026)
- 26 Kalem Muhtelif Boji Malzemeleri (Mafsal Çubuğu, Susta ve Çelikli Lastik ve Kauçuk Malzemeler) — MG Aydın Torna Kalıp Kauçuk Makina İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.501.500 (01.06.2026)
- 1 Adet CNC Yatay Freze Tezgahı — Taret CNC Takım Tezgahları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺890.000 (21.05.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →