3 Kalem Muhtelif Vagon Sustaları
3 Kalem Muhtelif Vagon Sustaları ihalesi (İKN 2022/36627) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/36627
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/36627 · Sonuç tarihi: 21.02.2022
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Günsan Oto.Yed.Par.Ür.Ve Tic.A.Ş. — ₺1.958.000
Günsan Oto.Yed.Par.Ür.Ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Estetik Yay Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺3.116.000
Estetik Yay Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kalem Muhtelif Vagon Sustaları ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Günsan Oto.Yed.Par.Ür.Ve Tic.A.Ş., ₺1.958.000; 2. kısım: Estetik Yay Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.116.000.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 8 Kalem Perno — Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.150.010 (07.03.2022)
- 2 Kalem E 5000 Lokomotif İç-Dış Kapısı — Alsancak Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺863.360 (27.05.2022)
- 10 Kalem Sac Levha — Gördemsan Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺708.700 (30.05.2022)
- 1000 Adet Piston — Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd.Şti., ₺593.000 (11.04.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →