3 Kısım 23 Kalem Sebze ve Meyve
Gıda ve İçecek3 Kısım 23 Kalem Sebze ve Meyve ihalesi (İKN 2021/168170) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/168170
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Konya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/168170 · Sonuç tarihi: 20.05.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: 3.Ana Jet Üs K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına sonuçlanan 26 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺407.600
2. kısım
Doğan Yaş Sebze Meyve Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺115.450
Doğan Yaş Sebze Meyve Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım 23 Kalem Sebze ve Meyve ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺407.600; 2. kısım: Doğan Yaş Sebze Meyve Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺115.450.
3.Ana Jet Üs K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 6 Kısım (185 Kalem) Muhtelif Marka Araç Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺97.973 (14.06.2021)
- 107 ve 486 GM Nolu Marangoz Atölyesi Çatı ve Genel Onarımının Yapılması — Özen İnovasyon Elektrik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, ₺1.380.000 (04.11.2025)
- Konya Askeralma Bölge Başkanlığı Personel Taşıması İçin Servis Kiralama (2 Adet 14+1 Kişilik Minibüs) — Başaran Gıda Tekstil Turizm Taşımacılık ve Temizlik Hizmetleri Limited Şirketi, ₺2.016.030 (26.11.2025)
- 2 Kısım 20 Kalem Kışlık Meyve Sebze — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.645.000 (19.11.2025)
3.Ana Jet Üs K.lığı Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Ekmeklik Buğday Unu (Tip :2 No: 650 )(50 kg lik) — Bağışlar Un Gıda Tarım Nakliyat Petrol Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺407.400, Hatay (14.06.2021)
- 26 Kalem Muhtelif Kuru Gıda Alımı — Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺406.700, Kastamonu (18.08.2021)
- Bilecik Kayı Gıda Temizlik Turizm Sanayi Tic AŞ Sosyal Tesislerinde Kullanılmak Üzere 3 Aylık Kırmızı ve Beyaz Et Alımı — GMC Et ve Et Ürünleri Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺406.400, Bilecik (30.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →