3 Kısım 33 Kalem Cerrahi Alet Mal Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf3 Kısım 33 Kalem Cerrahi Alet Mal Alımı ihalesi (İKN 2021/148620) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/148620
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/148620 · Sonuç tarihi: 07.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺321.663.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺13.500
Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
C H M Medikal İnşaat Turizm Seyahat Gıda Tarım Temizlik Ve İlaçlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺4.448
C H M Medikal İnşaat Turizm Seyahat Gıda Tarım Temizlik Ve İlaçlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
3 Kısım 33 Kalem Cerrahi Alet Mal Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Denizin Tıbbi Aletler Ve Cihazlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺13.500; 2. kısım: C H M Medikal İnşaat Turizm Seyahat Gıda Tarım Temizlik Ve İlaçlama İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺4.448.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 103 Kalem Diş Sarf Malzeme — Sanitas Plus Tekstil Limited Şirketi, ₺13.500, Siirt (12.05.2026)
- 22 Kalem Tıbbi Cihaz Ve 1 Kısım (4 Kalem) Biyomedikal Tüketim Sarf Malzeme Alımı — Yaman Tıbbi Alet İlaç ve Itriyat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺13.515, Zonguldak (01.11.2021)
- "2026 Yılı Patoloji Laboratuvarına Sarf Malzeme Alımı" — Facepath Patoloji Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺13.546, İstanbul (22.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →